Personel Taşımacılığı

Personel Taşıma Hizmetleri alanında en çok dikkat ettiğimiz konuların başında “memnuniyet” geliyor. Bu amaçla, ulaşımın kısa süre içerisinde, konforlu ve geniş ekipmanlarla yapılmasına büyük önem veriyoruz.

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığının büyük bir sorumluluk olduğu bilinciyle, geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktayız. Anaokulundan liseye kadar güne ailelerinden sonra bizlerle başlayan öğrencilerimize, ev ve okulları arasındaki yolculuklarının güvenli ve konforlu olmasını sağlayarak, mutlu ve verimli bir güne başlamaları için gereken hassasiyeti gösteriyoruz.

Rehber ve sürücü eğitimlerinin, eksiksiz ve en üst düzeyde olması firmamızın vazgeçilmez unsurlarından biridir. Eğitimli rehberler ve sürücülerimizle her gün binlerce öğrencimize huzurlu ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

GPS araç takip sistemimiz ile araçlarımızın konumlarını cep telefonunuz üzerinden kolaylıkla görebilir. Bu sistem sayesinde velilerimiz, sabah ve akşam olmak üzere servis araçlarının bekleme noktasına ne zaman geleceğini, öğrencilerin servis aracına binip binmediğini ve servis aracının okula saat kaçta giriş çıkış yaptığını kolaylıkla takip edebilmektedirler.

Her yolculuğumuza aynı dikkat ve ciddiyetle çıkıyor, yolculuk öncesinde tüm kontrollerimizi yaparak öğrencilerimize konforlu ulaşımı sağlıyoruz.

Eğitim

Hizmet kalitemizi geliştirmenin en verimli ve etkin yolu şoförlerimize sürekli eğitim vermekten geçmektedir. Planlı olarak yapılan bu eğitimler her yıl düzenli olarak yinelenmektedir. YOL ve SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ konularında eğitimler düzenlemek için kurulmuştur. 2019 yılı itibari ile kadrolu sürücüleri dışında çalıştığı firmalara, kendi taşeronlarına ve personel, okul ve özel transfer hizmetleri veren sektör firmalarına YOL GÜVENLİĞİ ve SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ konularında destek vermeye başlamıştır.

Eğitim Başlıklarımız:

İletişim – Müşteri İlişkileri Eğitimi

Trafik Kuralları ve Trafik Güvenliği

İş Güvenliği Eğitimleri

Çevre Güvenliği Eğitimleri

İlkyardım Eğitimi

Denetimler

Verdiğimiz hizmetin işleyişini “işi yapandan” ayırarak varolan uygunsuzlukları yerinde görmek ve hizmet kalitemizi yükseltmek amacı ile bağımsız bir denetim ekibi oluşturulmuştur. Denetim ekibi tespit ettiği uygunsuzluklarla ilgili denetim sonuçlarına uygun rapor hazırlar. Tespit edilen uygunsuzluklar Kalite Birimi ile birlikte takip edilmektedir.

Denetimlerde; Kılık – Kıyafet Uygunluğunun Kontrolü,

Araç İç – Dış Temizlik Uygunluğunun Kontrolü,

Yasal Evrak (Muayene – Trafik Sigortası – Egzost Emisyon – Araca Uygun Ehliyet vb.) Uygunluğunun Kontrolü,

Avadanlık (Takoz, Kriko, Çeki Halatı, Patinaj Zincir, Reflektör, Stepne vb.) Uygunluğunun Kontrolü,

İlk Yardım Seti Uygunluğunun Kontrolü,

Yangın Söndürme Cihazının (YSC) Uygunluğunun Kontrolü,

Lastik Diş Derinliklerinin Uygunluğunun Kontrolü ve

Alkol Ölçümleri gerçekleştirilmektedir.

Rezervasyon İçin Arayın

 

0 (538) 200 84 09